چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره متین پوش بیشتر بدانید

متین پوش تولیدکننده مطرح کت‌ و شلوار در سطح کشور با تکیه بر تجربه ۲۵ ساله خود با چشم انداز بنیان راهی زیبا و ماندگار جهت سامان دادن به چرخه معیوب تولید و عرضه در صنعت پوشاک آقایان تلاش می کند مجموعه ای از بهترین ها را برای مردان ایران زمین ارائه نماید.

همچنین با تاکید بر چارچوب توانمندی نوآوری ارزش آفرین و خلاقیت و رضایت مشتریان خود را با برند اصیل ایرانی به دست آورد.

همچنان که برای ما افتخار است خدمتی برای مردان ایران زمین انجام می دهیم. برای ایشان هم پوشیدن محصولات متین پوش حس خوب به همراه داشته باشد.

توجه به رشد سریع جوامع و صنعت های مختلف به تبع توقعات جامعه بر این باوریم با یک سیستم و نگاه میان‌مدت مسیری زیبا در صنعت پوشاک آقایان بسازیم.

متین پوش بر این باور است که ایرانیان شایسته بهترین ها هستند نگاه برد بردی که هم بتواند محصولات خود را مطابق سلیقه و نیاز و تقاضای اکثریت جامعه هدف تولید و تامین نماید.

با افتخار اعتماد شما را سرمایه خود قرار داده و محصولات خود را با قیمتی مناسب و بهترین کیفیت با دوخت تمام صنعتی با رنگ بندی و مدل های متنوع و به روز ارائه نماییم.

متین پوش با توان بالای کاری آمادگی خود را جهت تامین اورژانسی پوشاک آقایان در تیراژ عقد قرارداد و قبول سفارشات و ایجاد نمایشگاه اعلام می نماید.

حبیب علی نژاد

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2085000
کیلومتر طی شده

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

15500
ارسال رایگان

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق